אבל יש לי שאלה…

שאלות נפוצות

חשוב לנו שתהיו בטוחים ותמיד נשמח לענות לכם בעל פה, בטלפון או במייל, לכל שאלה שיש לכם,
אבל רגע לפני שאתם מתקשרים, שווה לבדוק פה ולמצוא תשובות לכל השאלות הנפוצות על על speakids

משאירים לנו פרטים או מתקשרים 😊 בטלפון 053-543-9027, בדוא"ל info@speakids.co.il או באמצעות הטופס שלנו ליצירת קשר

יש אפשרות ללמוד יחד כיוון שמטרת הקורס היא להבנות את יסודות השפה האנגלית ולעתים גם לילדה בכיתה ד' אין בסיס בשלב זה. למרות זאת אנו ממליצות ליצור קבוצה נפרדת לכל תלמיד, כיוון שדרישות הילדים בבית הספר הן שונות. 
בשלב מסוים נגיע ללימוד אותיות וקריאה וייתכן וקצב ההתקדמות של הילדה הגדולה יהיה מהיר יותר ממה שילדך הצעיר יוכל להכיל.
איננו רוצים ליצור תסכול, לא מצד הילדה הגדולה שתרצה ובצדק להתקדם ולהתאתגר ולא מצד הילד הצעיר שיחוש תסכול שאינו עומד בקצב על אף המאמצים.

חשוב לנו שהילדים יעברו חוויית למידה חיובית לאורך כל הדרך כזו שתעודד אותם להמשיך ולגרות את סקרנותם.

השיעור מתבצע במקום שאתם תקבעו בהתאם לנוחיותכם. מניסיוננו, מומלץ לשמור על סביבת למידה קבועה, אך ישנם גם הורים שעושים סבב אירוח כל חודש. עדכנו את המורה והיא תגיע לכתובת בה התלמידים יתכנסו.

**בשלב זה השיעורים מתקיימים רק באזורי חן וצפון תל אביב**

מתוך היכרות קרובה עם קבוצות שהתחילו יחד תהליך למידה, מומלץ להתאחד כקבוצה אורגנית של מספר חברים שילדך מכיר אישית. יצירת קבוצת שווים שכבר יש בה יחסי אמון מביאה תוצאות משמעותיות ומהירות יותר בתהליכי הלמידה.

כל קבוצה עוברת כבר בחודש הראשון מבדק שליש ראשון. ע"פ מבדק זה נבנה סרגל מאמצים אישי וקבוצתי.
במידה ואחד מהתלמידים צריך להשלים פער ברובד כזה או אחר (קריאה/אותיות/הגייה…) הוא יקבל בחודש הראשון שיעורי בית לצמצום הפער עד שנצליח להביא אותו לרמת הקבוצה כך שהוא לא יישאר מאחור…
ואף על פי כן לאור הניסיון אנו ממליצים להתאחד עוד בתהליך ההרשמה כקבוצה שהילדים בה פחות או יותר באותה רמה. הבחירה להיקלט כקבוצת חברים לא צריכה לבוא על חשבון תהליכי הלמידה.

נשמח לספק לכם פרטים נוספים אודות העלויות בשיחת טלפון 053-543-9027, בדוא"ל info@speakids.co.il או באמצעות הטופס שלנו באופן עקרוני הסדרת התשלום מתקיימת בחלוקה ל-10 תשלומים על פי מספר השיעורים הצפויים השנה (לא כולל תקופת החגים). **כל קורס כולל חוברות מותאמות אישית ברכישה חד פעמית.
אל דאגה, צרו איתנו קשר בשיחת טלפון 053-543-9027, בדוא"ל info@speakids.co.il או באמצעות הטופס שלנו ונחזור אליכם עם תשובות בהקדם האפשרי
bubble-colors_0004_pink

הירשמו עכשיו לקורסים הדיגיטליים